(K115) Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümü Hakkında

CrystalH4

Admin
Yönetici
Moderatör
Developer
Tabii kati konuşmak için bu işin tahkikatını bilmek lazım. Ama şimdi ortaya bir çok bu zanlı takviyeden delil çıktı ama ben ilk olduğu gün dedim ki bu suikasttir. Neden?
Maraş valisi diyor ki beyaanat veriyor: "Böyle bi helikopter kazası oldu fakat Muhsin Bey ve arkadaşları yaralı olarak kurtalıldı, hastanaye götürülüyor." Köylüler yardıma koşmuşken, bunu duyuyor ve geri dönüyorlar. Şimdi bu yanlışlıkla olmaz böyle bir beyaan yanlışlıkla olmaz, "hastanaye götürlüyor" bunu şimdilerde yani ona sordular; "bana jandarma kumandanı böyle bilgi verdi, ben de onu ilan ettim." dedi. Bunun menşehi her kimse o adam bu suikaste alakadardır. Aramayı geciktirerek olaki ölmemiştir, aramayı geciktirerek mutlak ölmesini gerçekleştirmek için bu yalan uydurulmuştur. Ben Muhsin Yazıcıoğlunu çok eskiden tanırım, ihtilalden evvel tanırım fakat ihtilal ve sonrasındaki hadiseler Muhsin'i ırkçılıktan İslamcılığa çevirmiştir. Birçok ülkücü bu tecrübeyi yaşamıştır. Memleketini seven, dürüst bir insan olarak tanıdım. Parti kumadan evvelde riske girerek "Mutabakat Toplantısı" diye Çemberlitaş'ta bir toplantı yaptı orada konuştum. Hatta bir toplantıda söylenemeyecek sözler söyledi, "Mutabakt şudur... Falana hayır..." salonda alkış koptu, salondan belli dedim. "Falana" evet gene öyle, aha mutabakat size belirlidir. Millet İslamı istiyor ama birtakım güçler buna izin vermiyor.

- - -

Sonra beni nereye çağırdıysa Muhsin'in gençlerine sohbete gittim. Muhsin'in vatansever, dindar, samimi olduğuna şahidim.

- - -
Muhsin ergenekonda şahidlik yapacakmış, o ne biliyorsa söyleceklerini söyletmemek için öldürtülmüştür.

Tüm sayfalar yüklendi.